Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Actions
hr: Akcije

en: Save
hr: Spremi

en: Options
hr: Opcije

en: Deleted
hr: Uklonjeno
