Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Actions
hu: Műveletek

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Deleted
hu: Törölt

en: Create new
hu: Új létrehozása

en: Add more
hu: Hozzáadás

en: Poll title
hu: Szavazás címe
