Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Actions
ja: アクション

en: Save
ja: 保存

en: Options
ja: オプション

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Create new
ja: 新規作成

en: Add more
ja: さらに追加
