Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Deleted
ku: سڕایەوە
