Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Save
lt: Saugoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Poll title
lt: Apklausos pavadinimas
