Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Save
nn: Lagre

en: Deleted
nn: Sletta
