Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Save
os: Ныффысс
