Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Actions
pt: Ações

en: Save
pt: Salvar

en: Options
pt: Opções

en: Deleted
pt: Apagado

en: Create new
pt: Criar novo

en: Add more
pt: Adicionar mais

en: Poll title
pt: Título da enquete
