Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Deleted
th: ลบแล้ว
