Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Actions
vi: Thao tác

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: Create new
vi: Tạo mới
