Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Actions
af: Aksies

en: Save
af: Stoor

en: Options
af: Opsies

en: Deleted
af: Uitgewis
