Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Actions
be: Дзеянні

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Deleted
be: Выдалена
