Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Actions
bg: Действия

en: Save
bg: Запази

en: Options
bg: Параметри

en: Deleted
bg: Изтрито
