Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Actions
bs: Akcije

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: Poll title
bs: Naslov ankete
