Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Actions
et: Toimingud

en: Save
et: Salvesta

en: Options
et: Valikud

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Poll title
et: Küsitluse pealkiri
