Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Create new
eu: Sortu berria

en: Poll title
eu: Galdeketaren izena
