Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Save
fi: Tallenna

en: Options
fi: Valinnat

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Create new
fi: Luo uusi

en: Add more
fi: Lisää lisää
