Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Deleted
fil: Tinanggal
