Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Deleted
fr: Supprimé

en: Create new
fr: Créer nouveau

en: Add more
fr: Rajouter

en: Poll title
fr: Titre du sondage
