Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Actions
gl: Accións

en: Save
gl: Gardar

en: Options
gl: Opcións

en: Deleted
gl: Borrado

en: Poll title
gl: Título da enquisa
