Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Save
gu: સાચવો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું
