Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar
