Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Actions
lv: Darbības

en: Save
lv: Saglabāt

en: Options
lv: Iespējas

en: Deleted
lv: Dzēsts
