Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय
