Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Actions
nl: Acties

en: Save
nl: Opslaan

en: Options
nl: Opties

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Create new
nl: Nieuwe aanmaken

en: Add more
nl: Meer toevoegen

en: Poll title
nl: Enquête-titel

en: Option text
nl: Optietekst
