Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Save
ro: Salvare

en: Options
ro: Opțiuni

en: Deleted
ro: Șters

en: Create new
ro: Creează unul nou

en: Add more
ro: Adaugă mai mult
