Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Actions
sl: Akcije

en: Save
sl: Shrani

en: Options
sl: Možnosti

en: Deleted
sl: Izbrisano
