Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Deleted
sq: Eleminuar
