Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Save
ta: சேமி

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது
