Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Options
te: ఎంపికలు
