Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Actions
tr: Eylemler

en: Save
tr: Kaydet

en: Options
tr: Seçenekler

en: Deleted
tr: Silindi

en: Create new
tr: Yeni oluştur

en: Add more
tr: Ekle

en: Poll title
tr: Anket başlığı
