Twilio SMS Poll (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Actions
uk: Дії

en: Save
uk: Зберегти

en: Options
uk: Опції

en: Deleted
uk: Видалено

en: SMS
uk: СМС

en: Create new
uk: Створити...

en: Add more
uk: Додати ще

en: Poll title
uk: Назва Голосування

en: Option text
uk: Текст опції
