Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Link
ar: رابط

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Deleted
ar: محذوف

en: Select
ar: إختيار
