Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Actions
ast: Aiciones

en: Link
ast: Enllaz

en: Save
ast: Guardar

en: Options
ast: Opciones

en: Deleted
ast: Desaniciáu
