Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Deleted
az: Silindi

en: Select
az: Seçin
