Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Save
bn: সংরক্ষণ
