Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Actions
ca: Accions

en: Link
ca: Enllaç

en: Save
ca: Desa

en: Options
ca: Opcions

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Poll title
ca: Títol d'enquesta
