Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Actions
is: Gerðir

en: Save
is: Goym

en: Options
is: Setingar

en: Deleted
is: Strikað
