Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Link
id: Tautan

en: Save
id: Simpan

en: Options
id: Opsi

en: Deleted
id: Terhapus

en: Select
id: Pilih
