Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Actions
it: Azioni

en: Save
it: Salva

en: Options
it: Opzioni

en: Deleted
it: Eliminato

en: Select
it: Scegliere

en: Add more
it: Aggiungi

en: Poll title
it: Titolo del sondaggio
