Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Link
ka: ბმული

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Deleted
ka: წაშლილი
