Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Actions
km: អំពើ

en: Link
km: តំណ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Options
km: ជម្រើស

en: Deleted
km: បាន​លុប
