Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
