Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
