Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး
