Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Actions
ps: چارې

en: Link
ps: تړونی

en: ID
ps: پېژند

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Select
ps: غوره
