Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Link
pt: Ligação

en: Save
pt: Guardar

en: Options
pt: Opções

en: Deleted
pt: Eliminado

en: Select
pt: Selecionar

en: Create new
pt: Criar novo

en: Add more
pt: Adicione mais
