Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to rm translation catalogue (6 entries)

en: Title
rm: vaglia

en: Status
rm: situaziun giuridica

en: Operations
rm: acziuns

en: Save
rm: arcunar

en: Options
rm: opziuns

en: Select
rm: selecziunar
