Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Actions
ru: Действия

en: Link
ru: Ссылка

en: Save
ru: Сохранить

en: Options
ru: Опции

en: Deleted
ru: Удалено

en: Select
ru: Выбрать

en: Create new
ru: Создать

en: Add more
ru: Добавить еще

en: Poll title
ru: Заголовок Pool
