Twilio SMS Poll (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД
